ВИДЕО: Откријте неколку тајни за Јутјуб

Екипата на порталот  BuzzFeed честопати ни прикажува сјајни прилози во кој се откриваат тајни од типот што Google  снимил со помош на Street View или што се правиме на социјалните мрежи, а неможеме во живо.

Овој пат на ред дојде Youtube и неговите тајни коии не сме ги знаеле досега.

 Погледнете...

30.01.2014 - 15:40

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега