Харис од Икс-Фактор: Не можам да го помрднам повредениот прст но едвај го чекам вечерашниот настап

 

Натпреварувачите на Икс-фактор и оваа недела напорно се подготвуваа за настапите кои ќе можеме да ги погледнеме вечерва. Како што пренесува српскиот Курир, атмосферата била весела, натпреварувачите се забавувале, вклучувајќи го и малиот Харис кој пред една недела си повреди прст од ногата по својот настап.

- Повредата не е голема, но ме боли. Одам на терапија и сега е подобро, вели тој.

Харис додава и дека едвај го чека вечерашниот настап без разлика на повредата.

 

28.01.2014 - 16:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега