ВИДЕО: Ова е најмалерозната венчавката која сте ја виделе досега

Ова е најмалерозната венчавка. Погледнете како оваа венчавка тргна наопаку...

 

28.01.2014 - 13:24

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа