ФОТО: Слатките ќерќички на сестрите Кардашијан

Веќе навикнавме да гледаме фотографии на слатката ќерќичка на познатата старлета Ким Кардачијан, Норт Вест. Но овој пат за прв пат ја видовме малата Норт на фотографија со едногодишната Пенелопе Дисик, ќерка на Кортни Кардашијан и Скот Дисик. 

На фотографијата ја гледаме Пенелопе како седи на фотелја зад малата Норт и нежно ја држи околу половината. Сликата на објави на Твитер Ким, која многу често ја покажува својата галеница и покрај негодувањето од страна на нејзиниот свршеник Канје Вест.

 

 

 

26.01.2014 - 12:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега