ФОТО: А баш мислев да те носам на шопинг

17.01.2014 - 11:56
Фото: 
Навалица

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега