ФОТО: Преморени се но наоѓаат време за забава - "откачија" натпреварувачите на Икс Фактор

Натпреварувачите на музичкото шоу Икс Фактор, и покрај напорните проби кои ги имаат за наредниот настап на кој повторно треба да се покажат во најдобро можно светло за да ги освојат симпатиите на публиката, покажаат дека и покрај обврските сепак умеат да се забавуваат.

Оваа фотографија покажува дека слободното време натпреварувачите го користат и за забава.

 

17.01.2014 - 09:32

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега