ФОТО: Два автомобили се скршија пред Влада

Два автомобили утрово се скршија пред македонската Влада. Сеуште немаме информации дали има повредени во незгодата

17.01.2014 - 08:37
Фото: 
Читател

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега