ВИДЕО: Погледнете што ова слатко девојче посака за ручек

Што би ручале децата секој ден доколку тие би се прашувале?

Одговорот е многу едноставен но начинот на кој ова слатко девојче ја изразува својата желба сигурно ќе ве насмее...

16.01.2014 - 15:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега