Фановите на Станија ќе и дадат автомобил- еве зашто

Раскинувањето на врската на познатата старлета Станија и нејзиното момше Филип Панатојович ги разочара фановите.

Обожавателите на старлетата и манекенот се толку заслепено од нивната врска и за тие да се смират им даваат луди идеи кои ја изненадија дури и Станија.

Не можете да замислите што се ни нудат нашите фанови за да се смириме од плишани играчки, парфеми, цвеќиња, до станови и автомобили. Стојат пред мојата зграда чекајќи дали Филип ќе дојде.Оставаат пораки ми ја фотографираат колата потполно луда ситуација изјавила Станија.

16.01.2014 - 13:57

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега