Улицата Џон Кенеди утре без вода

  

   Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, по известувањето добиено од ЈП Водовод и Канализација ги известува граѓаните дека на улицата Џон Кенеди бр.27, поради дефект утре ќе нема вода.

Без вода ќе останат зградите на десната страна од истата улица, Самоилова и Американска Амбасада од 08:30 часот до санирање на дефектот.

14.01.2014 - 15:48
Фото: 
Црнобело

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега