Хит оглас: Плачам на погреб за 20 евра!

 

“Плачам на погреби за 20 евра! За повеќе луѓе цената можеме да ја корегираме. Ова е огласот од Нови Сад кој крена голема прашина во целиот Балкан.

Момчето кое го пуштило огласот за српскиот Телеграф вели дека не е шега, навистина плаче на погреби и има голем интерес.

04.01.2014 - 14:21

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега