ВИДЕО: Вака се вози само во Скопје - проверете дали ве има на овие снимки

Минување на црвено, влетување во туѓа лента, не почитување на пешачки премин и многу други прекршоци зачинети со музика од Бранко Коцкица вака на кратко може да се опише видеото кое ќе го гледате.

Проверете можеби и вас ве снимиле како правите прекршок во сообраќајот!

02.01.2014 - 13:50

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега