ВИДЕО: Погледнете ја изјавата на денот на министерот Никола Тодоров

Изјава на министерот Тодоров во врска со нападот на екипата на Брзата помош за новогодишната ноќ

01.01.2014 - 21:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа