Тепачка го расклати бродот „Александрија“ во Охрид

19 годишниот Србин од Лесковац, В.И. ноќеска ги претепал 27 годишните М.В. и Д.Д. од Ниш.

Инцидентот се случил на бродот „Александрија“ во Охрид. По тепачката, В.И. е приведен, а двете повредени момчиња се пренесени во охридскиот Медицински центар.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот. 

 

01.01.2014 - 14:29

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа