ВИДЕО: Запознајте го Иван - првото македонско бебе во 2014та

Прво па машко. Иван е првото македонско бебе во 2014та. Се роди само 1 минута по полноќ на скопска Гинекологија. И тој и неговата мајка се чувствуваат добро.

01.01.2014 - 13:38

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа