ВИДЕО: Погледнете го спектакуларниот огномет со кој Скопје ја пречека 2014та

01.01.2014 - 13:10

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега