ВИДЕО: Аки пијан на сцена!

Аки се појави пијан на концерт во белградската арена,  се тетеравел и бил потполно изгубен, па едвај ги погодувал тоновите. Погледнете...

31.12.2013 - 12:50

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега