ФОТО: Направен фото-робот на убиецот кој сееше смрт во Волгоград

Полициски експерти направија фото - робот на терористот од Волгоград кој сееше страв и смрт.

 Полицијата во Волгоград денеска уапси десетици лица за време на проверки низ рускиот град Волгоград.

31.12.2013 - 12:16

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега