Рогозин со ракета и ја честиташе на НАТО Новата година

Заменик претседателот на Владата на Русија Димитриј Рогозин, и ја чсетиташе Нова година на НАТО алијансата, така што на Твитер објави фотгорафија со ракета.

 

29.12.2013 - 12:07

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа