ФОТО: Како изгледа Адриана Лима без грам шминка?

Погледнете како ангелот на Викотрија Сикрет, Адријана Лима изгледа без грам шминка.

 

27.12.2013 - 14:55

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега