ФОТО: Помагајте! - ми требаат пари да си ја проширам вилата на Флорида

Ваков уличен метод да се дојде до пари немате видено до сега. Еден маж од Бања Лука питачел барајќи пари да си ја прошири вилата на Флорида. 

- Си ја проширувам вилата на Флорида. Ми требаат пари да направам аеродмрпм, напишал човекот.

Погледнете...

26.12.2013 - 09:42
Фото: 
курир.рс

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега