ФОТО: Елена Ристевска стана русокоса?!

Пејачката Елена Ристевска за снимањето на нејзиниот нов спот станала русокоса. Таа на својот профил на Инстаграм ја постави фотографијата со новиот изглед, и доби многу позитивни коментари од обожавателите.

23.12.2013 - 10:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега