Александра Накова му раскина на момчето поради „Танц со ѕвездите“

Александра Накова ја прекинала врската со младиот кошаркар Никола Гајдаџиев, пишува Вистина.мк.

Според порталот, Накова ја прекинала врската откако била избрана да учествува во втората сезона од шоуто „Танц со ѕвездите“, бидејќи од Никола не ја добила очекуваната поддршка во врска со емисијата и подготовките.

Александра веројатно очекувала поддршка и разбирање од своето момче, бидејќи шоуто бара голема посветеност, вежби и тренинзи кои ги оптоваруваат натпреварувачите.

19.12.2013 - 09:52
Фото: 
Курир

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега