Шерифовиќ: "Го сонував покојниот брат - ми рече да забавам"

 

Српската пејачка Марија Шерифовиќ си ја отвори душата и во текот на снимањето на серијата Исповед, раскажа за трагедијата во која го загубила својот брат.

- Го сонував покојниот брат, ми рече малку да забавам...Ќе го послушам и ќе се придржувам кон тоа, вели Марија, пренесува Курир.рс.

Марија додава и дека по смртта на својот постар брат имала бројни здравствени проблеми и дека тоа е дефинитивно најтешкиот удар кој и го задал животот.

06.12.2013 - 10:39

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега