Студот ја зеде првата жртва во Србија

 

Студеното време во Србија ја зеде првата жртва. Според податоците на српскиот Курир, се работи за 65-годишна жена која утринава била пронајдена мртва пред својот дом.

Според податоците од полицијата, жената најверојатно се смрзнала.

05.12.2013 - 15:46
Фото: 
бгњуз

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега