Гога Секулиќ се расплака среде емисија

 

Пејачката Гога Секулиќ на која животот и зададе многу удари оваа година, иако се трудеше да биде јака, сепак не успеа и се расплака среде емисија. Пејачката не можеше да си ги задржи солзите зборувајќи за својот покоен сопруг и проблемите кои настанаа со нејзината свекрва.

Гога ја раскажа својата тажна приказна во емисијата "Добро вече Србијо". 

Инаку, ова е многу тежок период за пејачката. Таа го загуби сопругот неколку месеци по свадбата, водеше судски спор со свекрвата и остана без покрив над главата.

05.12.2013 - 13:02

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега