ВИДЕО: Овие кученца заспиваат каде и да ги оставиш

Овие прекрасни мали мопсчиња можат да спијат цел ден. Погледнете...

25.11.2013 - 15:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега