ФОТО: Македонската Фаланга секогаш и секаде го поддржува Перо Антиќ!

 

Викендов тимот на Атланта за кој игра Перо Антиќ објави фотографија од верните македонски навивачи кои секогаш и секаде го следат нашиот кошаркар и му пружаат поддршка.

 

 

25.11.2013 - 15:40
Фото: 
Фејсбук

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега