ВИДЕО: Селин Дион својот нов албум го промовирала во тоалет

Селин Дион на оригинален начин го промовираше својот нов албум  “Loved Me Back To Life“.Таа во една емисија  прикажанла урнебесна видео снимка од тоалет каде пејачката ја пее насловната нумера од новиот албум кој е објавен на 1 ноември, а Селин после оваа изведба изјавила:

“Акустиката во тоалет е неверојатна! Толку ми се допаѓа, па можеби и ќе го купам!

12.11.2013 - 12:30

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега