Верувале или не: Направил 128 операции за да ги фасцинира жените

Верувале или не овој човек направил 128 операции, кои го чинеле неверојатни 100.000 долари.

Џастин Џедлика  својата прва операција ја направил кога имал 18 години и од тогаш никогаш не прстанал.

Тој и покрај потрошените 100.000 долари сепак Џастин вели дека е скромна личност за разлика од неговите пријатели кои трошеле многу пари за шминка, за облека за автомобили со кои ќе ги Фасцинираат девојките.

Во изминатите десетина години тој постепено се претворил во кукла без ниту една мана.

 

 

12.11.2013 - 10:20

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега