Каракамишева: СДСМ фрли бомба

ВИДЕО: Сител ТВ

11.11.2013 - 23:37

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега