ВИДЕО: За скопската „Пајак служба“ не важи ниту еден сообраќаен закон

Скопските „пајаци“ на улиците во градот се однесуваат како што сакаат. За нив не важи ниту еден закон. Оваа сечење на две полни линии, за секој обичен граѓанин може да чини стотици евра казна, но за пајаците, тоаа не е проблем, па дури кога го прават и 5 возила во серија.

Погледнете

Видео: ЗаСе

 

11.11.2013 - 20:45

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега