ВИДЕО: Горан Пандев стана виолинист!

 

И оваа година како и секоја претходна, фудбалскиот клуб Наполи им приреди изненадување на фановите со специјален календар во кој фудбалерите ги гледаме во изданија во кои не сме ги виделе никогаш претходно.

Наскоро во продажба ќе биде пуштен новиот календар за 2014-та година на која ќе се најдат сите фудбалери. Календарот ќе биде интересен, а нашиот Горан Пандев на него ќе се најде во улога на виолинист.

08.11.2013 - 15:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега