Ќерката на Витни Хјустон се венча со посвоениот брат?

 

Ќерката на Витни Хјустон Боби Кристина Браон го шокираше семејството кога им кажа дека се верила со својот посвоен  Ник Гордон а сега наводно и дека се омажила за него.

Пејачката Витни Хјустон, Ник го посвоила кога тој има 12 години и досекогаш бил со Боби, а нивната љубов се родила откако почина пејачката.

Кристина на својот профил на Твитер Ник го нарекла „маженцето“ па  започнало да се шушка дека тие тајно се венчале.

08.11.2013 - 15:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега