Видео кое мора да го погледне секоја мајка!

 

Мајките често имаат дилеми околу тоа дали родителските обврски ги исполнуваат правилно и дали се пример за своите дечиња. Собрани се група мајки со своите деца. Од мајките е побарано да се опишат себеси како родители, а потоа одговорите на нивните деца ги расплакаа и замислија.

Ова видео мора да го види секоја мајка!

08.11.2013 - 15:04

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега