ФОТО: Ова само во Русија може да се види

 

Не запираат лудостите во Русија. Секој на интернет страниците за запознавање се обидува да се прикаже во најдобро светло, а не ретко и да се разубави за да привлече што повеќе внимание, но овие Руси како поинаку да ги сватиле поимите за тоа што луксуз, гламур, сексапил или општо добра идеа.

Иако е тешко да се поверува, постојат и онакви кои мислат дека е привлечно да се фотографира покрај огромна мртва риба на тепих или во некоја слична поза, но она што уште повеќе изненадува е дека и таквите наидуваат на голем број истомисленици.

08.11.2013 - 11:06

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега