ВИДЕО: Каде и беше паметот? - мајка си го исплаши детето со огромен пајак

 

Дефинитивно не секој заслужува да биде родител! Можеби на оваа мајка ова и беше смешно, но детето ќе има трауми од оваа случка...

08.11.2013 - 10:36

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега