ВИДЕО: Го извади од памет - никој не сака шеги додека лета со авион

Навистина страшно. Што би правеле вие во ваква ситуација?

07.11.2013 - 16:23

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега