Весна Димишкова е новиот портпарол на Основен суд Скопје 1

Судијата Весна Димишкова е назначена за нов портпарол на Основниот суд Скопје 1, соопшти Основниот суд Скопје 1.

Димишкова ќе го замени досегашниот портпарол, судијата Владимир Туфегџиќ .

31.10.2013 - 16:43
Фото: 
Плусинфо

најчитано сега