ФОТО: Ледји Гага гола како „Венера“ на Ботичели

Контроверзната Лејди Гага издаде нов сингл,  насловен како „Venus“ (Венера) инспирирана од уметникот Ботичели.

 

 

29.10.2013 - 10:39

најчитано сега