ВИДЕО: Ова е верен навивач! - сам го бодреше својот омилен тим

Само еден навивач на Пескара го бодреше својот тим на мечот од 35-то коло во италијанската прва лига на стадионот „Мараси“ во Џенова. 

најчитано сега