ФОТО: Горда на своите бујни гради

 

Пејачката Ники Минаж ги почасти своите фанови и објави фотографија на Инастаграм  каде ги покажува своите бујни гради. Погледнете

 

18.10.2013 - 14:13

најчитано сега