Џони Деп и Кејт Мост заедно ќе снимаат спот

Џони Деп и Кејт Мост повторно ќе се појават заедно на снимање на спотот за песната "Queenie Eye" на Пол Мекартни.

Покрај нив на песната ќе се појават и Мерил Стрип и Гери Барлоу. Иако тие двајца долго време се немаат појавено заедно, сепак и двајцата неможеле да го одбијат Мекартни.

 Ова ќе биде прв пат, по раскинувањето да бидат снимени заедно и тоа на заеднички проект.

15.10.2013 - 13:34

најчитано сега