Сопругата на Икарди не мирува – објави и „жешко“ видео

Сопругата на Икарди која е и негова менаџерка, по провокативните фотографии на која е гола во кревет, објави уште попровокативно видео.

Ванда Нара испрати и порака со зборовите:

Aнгелско лице, ѓаволски мисли – порача манекенката.

 
 
 
View this post on Instagram

angel face devil thoughts#campaign #adv #advertising

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Sep 24, 2019 at 11:22am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.09.2019 - 18:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега