Ванда Икарди повторно провоцира: Позираше целосно гола (ФОТО)

Ванда Нара, провокативната сопруга на новиот фудбалер на ПСЖ, Мауро Икарди, повторно објави неколку „жешки“ фотографии на Инстаграм, а овојпат таа се соблече целосно гола.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Buenas noches

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on Sep 23, 2019 at 1:31pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

24.09.2019 - 11:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега