ВИДЕО: Оваа девојка има неверојатен талент!

Запознајте ја девојката која има невројатна способност. Ова е Лилани Франко која целиот свој живот го поминала во циркус и со своите вештини е запишана во Гинисовата книга на рекорди.

 

26.09.2013 - 09:53

најчитано сега