ВИДЕО: Пријавила силување а полицајците и рекле да се соблече

14 годишно девојче заедно со својот татко  отишла во полиција да пријави силување ,а таму полицајците и рекле да се соблече за да им докаже дека навистина била силувана, а потоа да им плати за пополнување на пријава.
Таткото на девојчето немал пари да палти за пријавата против сторителот па си заминале дома, пишува весникот Times of India

 

Откако дознал  началникот на Кушингарската полиција веднаш започнал истрага.

Но семејството си ја превземала работтата во свои раце се пожалиле до медиумите и судот во Индија и монструмот бил веднаш уапсен.

 

25.09.2013 - 13:28

најчитано сега