ФОТО: Перо Антиќ позираше во дресот на Атланта

Македонскиот кошаркар Перо Антиќ кој веќе е во Аталанта, започна со тренинзи, но и со фотосесии.

Антиќ позираше во дресот со бројот 6, кој ќе го носи во следната НБА сезона.

24.09.2013 - 12:58

најчитано сега