Ужасно: Си ја снимал сопругата додека имала секс со куче

Брачен пар од Америка е уапсен за содомија. 

23-годишна Амбер Никол Фокс имала секс со животни а нејзиниот сопуг Рубенс Ченс Фокс само ја снимал.

- Се што можете да замислите да прават маж и жена, таа ги присилувала кучињата да го прават -  изјавува полицијата

 Овој случај бил откриен откако овие снимки биле поставени на Интернет.

18.09.2013 - 11:13

најчитано сега