Бијонсе се одмара крстарејќи на јахта низ Медитеранот

Поп дивата Бијонсе заедно со ќерката и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи, одморот го поминува крстарејќи на јахта низ Медитеранот.

Бијонсе целото свое внимание го посветува на наследничката Блу Ајви, чии фотографии ги објави на својата интернет страница.

Преслаткото девојче покажа дека е убава на мама и многу брзо ги освои срцата на обожавателите на пејачката.

16.09.2013 - 14:04

најчитано сега